Rise from the ashes: Solstad Offshore og vår oljeserviceanalytiker om markedet, selskapet og fremtidens muligheter i Paretopodden
CEO i Solstad Offshore, Lars Peder Solstad, har ledet selskapet gjennom den verste nedturen i supplyrederienes historie. I en verden på søken etter energi kan de igjen se flåten jobbe ute på havet. På energikonferansen vår snakket oljeserviceanalytiker Jørgen Opheim og aksjemegler Sebastian Baartvedt med Solstad-sjefen om utsiktene for offshore og Solstad.
Del med andre
Pareto Securities
Oljeservice er tilbake for fullt, og på vår 29. årlige energikonferanse 14. og 15. september presenterte en lang rekke selskaper innen supply, offshore og oljeservice til fulle saler. Vi tok en prat med Solstad Offshore om markedsbildet i Paretopodden.
30. januar 2023 tok vi opp dekning av Solstad Offshore-aksjen. Aksjehandels- og analysekunder kan lese den fulle rapporten med selskapskommentarer, estimater og markedsutsikter her
Interessert i oljeservice? Våre aksjeanalytikere har analysedekning på en rekke oljeservice-aksjer, tilgjengelig i vår aksjehandels- og analyseplattform:
Disclaimer:
Pareto Securities' podcaster inneholder ikke profesjonell rådgivning, og skal ikke betraktes som investeringsrådgivning. Handel i verdipapirer medfører til enhver tid risiko, og historisk avkastning er ingen garanti for fremtidig avkastning. Pareto Securities er verken rettslig eller økonomisk ansvarlig for direkte eller indirekte tap, eller andre kostnader som måtte påløpe ved bruk av informasjon i denne podkasten.
Se våre nettsider https://paretosec.com/our-firm/compliance/ for mer informasjon og full disclaimer.
Del med andre